Zaproszenie na ostatni spacer historyczny w Powiecie Limanowskim – Śladami Marsów po Limanowej

Spacer historyczny - Tymbark

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza już w najbliższą sobotę 23 listopada do Limanowej  na ostatni spacer historyczny po powiecie limanowskim. Spacer poprowadzi Karol Wojtas, który opowie o „Śladach Marsów w Limanowej”.

Start spaceru w Limanowej o godz. 14:30 na cmentarzu parafialnym w Limanowej przy ul Szwedzkiej, przed Kaplicą Marsów. Spacer odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Należy mieć wygodne obuwie oraz coś przeciwdeszczowego.

Spacer historyczny - Tymbark

Dla przypomnienia od września do listopada odbyło się już 11 spacerów historycznych po jednym w każdej gminie Powiatu Limanowskiego. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.