Zaproszenie na wizytę studyjną dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Limanowskiego

W związku z realizacją mikroprojektu pn. „Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubina”, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020, Powiat Limanowski zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu limanowskiego na dwudniową wizytę studyjną, która planowana jest w Dolnym Kubinie w listopadzie 2022 r.

Zainteresowane Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu limanowskiego prosimy o zgłaszanie się telefonicznie pod nr. 18 33 37 897 lub mailowo na adres: anna.krol@powiat.limanowski.pl  do dnia 19 października 2022r.

Warunkiem udziału w wizycie studyjnej będzie organizacja przez zgłoszone Koło Gospodyń Wiejskich stoiska z produktem lokalnym z powiatu limanowskiego podczas Targów Św. Katarzyny w Dolnym Kubinie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wstępnie planowany termin targów 21-22 listopada.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.