Zawodnik ze Słopnic zajął pierwsze miejsce w wyścigu Country Cross w Chlebnicach.

Country Cross 2019

4 sierpnia br. w Chlebnicach na Słowacji, odbyły się zawody motocrossowe Country Cross 2019. W zawodach startował Emil Juszczak, zawodnik klubu BKFM Flow ze Słopnic, który gościem specjalnym imprezy. Udział w wydarzeniu zawodnika z powiatu limanowskiego odbył się także w ramach współpracy partnerskiej gmin.

125 zawodników wzięło udział w tegorocznej edycji wyścigu . W ramach zawodów odbyły się wyścigi motocrossowe w aż siedmiu różnych kategoriach: kobiet, juniorów, amatorów, hobby ProFi, weteran i profesjonaliści. Nasz reprezentant po raz kolejny potwierdził swoją świetną formie i  godzinnych zmaganiach na torze crossowym zdobył pierwsze miejsce w kategorii profesjonaliści.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

źródło: UG Słopnice