Zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w unihokeja chłopców i dziewcząt – w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zawody odbyły się w dniu 30.10.2018r. przy Zespole Szkół II w Starej Wsi.
Organizatorem zawodów był ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.
Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów dziewcząt, w tym: ze Starej Wsi, Męciny, Mszany Dolnej, Kasiny Wielkiej oraz Niedźwiedzia, a także5 zespołów chłopców: z Kasinki Małej, Męciny, Mszany Dolnej, Starej Wsi oraz Niedźwiedzia.
W punktacji końcowej dziewcząt kolejne miejsca zajęły:
SP Kasina Wielka, SP 2 Stara Wieś, SP Niedźwiedź, ZPO Mszana Dolna, SP 1 Męcina.
Natomiast w punktacji końcowej chłopcy zajęli odpowiednio:
ZPO Mszana Dolna, SP 1 Męcina, SP 1 Kasinka Mała, SP 2 Stara Wieś oraz SP Niedźwiedź.
Awans do zawodów wojewódzkich zdobyła drużyna dziewcząt SP Kasina Wielka. Opiekunem zespołu dziewcząt jest Pan mgr Piotr Patalita oraz drużyna chłopców ZPO Mszana Dolna – Opiekunem zespołu chłopców jest Pan mgr Łukasz Dobrowolski.
Oprac.na podst.: MOS Limanowa
Fot.: j.w.