Zebranie członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”

Zebranie LGD 28.06

28 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyło się Zwyczajne Walne Zebrania Członków Lokalnej Grupy Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”. Posiedzenie dotyczyło m.in. sprawozdania merytorycznego i finansowego Zarządu Stowarzyszenia za 2018 r oraz oceny działalności Zarządu  w 2018 roku.

W trakcie spotkania podjęto uchwały: m.in. w sprawie przyjęcia sprawozdania Zarządu za zamknięty rok obrachunkowy oraz  udzielenia Zarządowi stowarzyszenia absolutorium za 2018, zatwierdzenia zmian statutu Stowarzyszenia LGD i składki członkowskiej na rok 2020. Przyjęto również uchwałę w sprawie ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania Stowarzyszenia w umowach oraz w sporach pomiędzy Stowarzyszeniem, a członkiem Zarządu. Przed zamknięciem obrad każdy z uczestników miał możliwość złożenia wolnych wniosków.

Zebranie LGD 28.06. Zebranie LGD 28.06.