Zgłoś się do Sądeckich Młodych Talentów

Plakat z informacją kiedy odbywają się przesłuchania

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do udziału w piątej, jubileuszowej edycji największego muzycznego wydarzenia w regionie, czyli do konkursu Sądeckich Młodych Talentów. To wyjątkowa okazja, bo przedsięwzięcie zostało docenione przez producentów najgłośniejszych polskich programów muzycznych The Voice of Poland i The Voice Kids. Okazuje się, że producenci znanych i lubianych programów bacznie śledzą poczynania konkursowiczów. Tak samo będzie i w tym roku. Okazać się więc może, że V edycja Sądeckich Młodych Talentów stać się może dla muzyków z powiatów sądeckiego, gorlickiego i limanowskiego przepustką do ogólnopolskiej kariery.

Aby zgłosić się do konkursu musisz tylko wypełnić elektronicznie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Pamiętaj jeszcze aby jego wydruk (ze zgodą rodziców, w przypadku gdy jesteś niepełnoletni) dostarczyć do biura Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz) do 20 marca 2018 r.

Przypomnijmy: Na wokalistów, muzyków, zespołów, kapel czekamy do 20 marca 2018 roku. Potem czekają Was trzydniowe castingi. Jury wybierze około 20 uczestników, których zaprosimy na nagrania do TV Sądeczanin. Nagrania opublikujemy na portalu, rozpoczynając głosowanie za pomocą SMS. Finalistów poznamy 11 kwietnia, podczas wielkiego koncertu.

Plakat informujący o wydarzeniuŹródło: sadeczanin.info