Znamy laureatów konkursu “Pszczoła w obiektywie”!

pszczoła na stokrotce - fot. Marek Giza

Konkurs fotograficzny “Pszczoła w obiektywie” organizowany był w ramach projektu pn. ,,W Powiecie Limanowskim pomagamy pszczołom”, który realizowany jest dzięki otrzymanej dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, z zakresu ochrony bioróżnorodności pn. ”Małopolska Pszczoła” 2020r.

Konkurs został przeprowadzony w terminie od 14.09.2020r. do 11.10.2020 r. Skierowany był do mieszkańców powiatu limanowskiego i polegał na wykonaniu maksymalnie 3 fotografii pszczoły/pszczół lub innych owadów zapylających.

Konkurs został rozstrzygnięty przez Komisję Konkursową, która wyłoniła laureatów. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie konkursem Komisja miała dużo pracy. Uczestnicy nadesłali ponad 80 zdjęć, z czego po długich obradach Komisja nagrodziła 12 prac. Poziom reprezentowany przez osoby biorące udział w konkursie był bardzo wysoki!

Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu fotograficznego “Pszczoła w obiektywie”:

• Agnieszka Knap
  • Robert Giza
  • Przemysław Jabłoński
  • Sławomir Cabała
  • Kinga Frączek
  • Magdalena Puch
  • Marek Giza
  • Paweł Bartusiak

Osoby te dostarczyły najlepsze prace konkursowe i zostaną nagrodzeni w listopadzie br. (o dacie spotkania laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie). Ich prace trafią także do kalendarza ściennego na rok 2021, który wyda Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego. Kalendarze trafią m.in. do Kół Pszczelarskich w powiecie limanowskim, a także zostaną rozdane mieszkańcom powiatu podczas różnych akcji, w których LOT bierze udział.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Źródło: lotlimanowski.pl