Życzenia w dniu święta Animatorów i Działaczy Kultury

Plakat z Dnia Działacza Kultury

Człowiek i świat, w którym żyjemy  byłby zdecydowanie uboższy bez kultury i sztuki , a przede wszystkim  bez ludzi, którzy ją tworzą i promują w swoim najbliższym otoczeniu. 29 maja w Dniu Animatora i Działacza Kultury przesyłamy serdeczne życzenia wszystkim artystom, twórcom oraz osobom pracującym w instytucjach, organizacjach i stowarzyszeniach kulturalnych, także w Powiecie Limanowskim.

Dzięki Waszej wrażliwości, wyobraźni, osobistemu i profesjonalnemu zaangażowaniu w sztukę i życie publiczne, powstaje wiele cennych  projektów jednoczących lokalną społeczność m.in. promujących czytelnictwo, aktywność artystyczną, czy wspierających talenty.  Praca działaczy i animatorów kultury ma ogromne znaczenie dla mieszkańców regionu, wpływając na jego wszechstronny rozwój , również społeczny. Przekazuje  wartości i idee tak potrzebne nam wszystkim w obecnej rzeczywistości.
Składamy też wszystkim ludziom kultury życzenia wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji w sferze zawodowej i osobistej.