Specjalne wydanie „Wiadomości z Powiatu”!

Jest już dostępny specjalny numer powiatowego kwartalnika „Wiadomości z Powiatu”. W bieżącym numerze podsumowanie czteroletniej pracy Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego oraz aktualne wydarzenia z Powiatu.

Już dziś każdy z Was może sięgnąć po nowy, bezpłatny numer „Wiadomości z Powiatu”, który znajduje się w strategicznych miejscach (tj. sklepy, Urzędy Gminy, ośrodki zdrowia)  w każdej z gmin powiatu limanowskiego

Domatorów zapraszamy do wersji elektronicznej :

GAZETA Październik2018

Bądź na bieżąco i czytaj „Wiadomości z Powiatu”!

Wiadomości z Powiatu to bezpłatna gazetka, ukazująca się co kwartał z inicjatywy Zarządu Powiatu Limanowskiego. Obecnie wydanych zostało już 32 numery! Każdy z nich m.in. zawiera wydarzenia, realizowane przedsięwzięcia, podjęte projekty, aktualną sytuację na rynku pracy, jak również imprezy odbywające się pod patronatem Starosty Limanowskiego – Jana Puchały.