50 lat LKS Płomień Limanowa

13 sierpnia br. Ludowy Klub Sportowy „Płomień” Limanowa obchodził jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Z tej okazji na stadionie LKS „Pomień” przy ul. Michała Dudka rozegrano Memoriał im. Zygmunta Łątki. Wydarzenie odbyło się w czterech kategoriach wiekowych : Skrzaty, Orliki, Żaki i Młodziki. Następnie w godzinach południowych odbył się mecz Trampkarzy, a w finale rozegrano mecz o Mistrzostwo Ligi Okręgowej rozegrany pomiędzy LKS „Płomień” Limanowa a „Huragan” Waksmund.

W uroczystości oprócz działaczy sportowych i piłkarzy udział wzięli również przedstawiciele władz samorządowych Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz. Dokonano również wbicia gwoździe do tablicy upamiętniającej 50-lecie LKS „Płomień”.

Sportowym zakończeniem jubileuszowego świętowania był mecz  Oldbojów „Płomień” Limanowa i „Limanovia” Limanowa.

Podczas wydarzenia nie zabrakło dodatkowych atrakcji, którymi były: występ kapeli z Łososiny Górnej oraz wspólne grillowanie, a dla najmłodszych dmuchańce.