Jest już dostępny nowy numer informatora samorządowego „Wiadomości z Powiatu”

Jest już dostępny nowy, bezpłatny numer powiatowego kwartalnika „Wiadomości z Powiatu”. W bieżącym numerze aktualne informacje z pracy Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego oraz kolorowa galeria wydarzeń odbywających się od marca do czerwca w naszym powiecie.

Wiadomości z Powiatu to bezpłatna gazetka, ukazująca się co kwartał z inicjatywy Zarządu Powiatu Limanowskiego. Obecnie wydanych zostało już 33 numery! Każdy z nich m.in. zawiera wydarzenia, realizowane przedsięwzięcia, podjęte projekty, aktualną sytuację na rynku pracy, jak również imprezy odbywające się pod patronatem Starosty Limanowskiego – Jana Puchały.

Już dzisiaj każdy może sięgnąć po nowy, bezpłatny numer „Wiadomości z Powiatu”, który znajduje się w strategicznych miejscach (tj. sklepy, Urzędy Gminy, ośrodki zdrowia)  w każdej z gmin powiatu limanowskiego

Domatorów zapraszamy do wersji elektronicznej :

PDF_ GAZETA_33

Czytaj na bieżąco „Wiadomości z Powiatu”!