Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800


Jesień w Powiecie Limanowskim!

23 września wyznacza pierwszy dzień astronomicznej i kalendarzowej jesieni. Mimo krótszych i chłodniejszych dni, jesienny czas w Powiecie Limanowskim to również doskonała pora, by cieszyć się turystycznymi atrakcjami i urokami Beskidu Wyspowego oraz Gorców.

Odwiedzający jesienią Powiat Limanowski  będą mogli  korzystać z rozbudowanej i zróżnicowana sieci szlaków pieszych, rowerowych i konnych , ścieżek edukacyjno – przyrodniczych i tematycznych wśród nich np. Szlak Architektury Drewnianej, szlaki historyczne: Śladami I Wojny Światowej, Armii Krajowej na Ziemi Limanowskiej czy szlaki papieskie.

Warto pamiętać, ze w zakładce PROMOCJA, KULTURA i TURYSTYKA  na oficjalnej stronie internetowej powiat.limanowski.pl można znaleźć wiele praktycznych informacji o regionie i jego atrakcjach . Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy m.in. zakładkę: AKTYWNIE SPĘDZIĆ CZAS. Wiele ciekawostek i wartościowych wiadomości znajdą tu również pasjonaci historii i kultury: ATRAKCJE TURYSTYCZNE ,  POZOSTAŁE FORMY TURYSTYKI. 

Przypominamy także,  że w POWIATOWYM CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W LIMANOWEJ działającym na limanowskim rynku (Rynek 25) , można otrzymać bezpłatne materiały informacyjne i promocyjne.

Jesienią zapraszamy do odwiedzenia zawsze  pięknego Beskidu Wyspowego i Gorców !

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content