Jubileusz 70 lecia Szkolnego Związku Sportowego i 25 lecia Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Limanowa

27 listopada 2023 r.

W ubiegłym tygodniu  miała miejsce uroczysta gala związana z jubileuszem 70 lecia Szkolnego Związku Sportowego i 25 lecia działalności Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Limanowej.

W rocznicowym wydarzeniu uczestniczyło ponad 120 osób w tym władze Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w Krakowie, przedstawiciele gminnych i powiatowych władz samorządowych, duża grupa emerytowanych nauczycieli wychowania fizycznego z Limanowszczyzny oraz działacze PSZS Limanowa.

Powiat Limanowski reprezentowali: Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego Józef Pietrzak,Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego Janusz Potaczek  oraz radni powiatowi Agnieszka Orzeł, Grzegorz Wójcik i Artur Żaba, którzy w imieniu Starosty Limanowskiego przekazali specjalne podziękowania oraz list gratulacyjny dla Prezesa Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Feliksa Piwowara w uznaniu zasług dla sportu szkolnego.

Podczas uroczystości wręczono Medale za zasługi dla sportu, medale Jubileuszowe 70 lecia SZS oraz listy gratulacyjne od Starosty Powiatu Limanowskiego i Prezesa PSZS Limanowa wraz z medalem okolicznościowym 25-lecia PSZS Limanowa.

źr./fot.:  oficjalny profil fb Feliks Piwowar