Ogłoszenie o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości

ikonka z białą małą literą i na niebieskim okrągłym tle

24 kwietnia 2024 r.

Starosta Limanowski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej, zawiadamia o zamiarze wszczęcia postępowania z wniosku Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o., w sprawie wydania decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości położonej w Mszanie Dolnej obręb Zarabie, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 3819/1, o powierzchni 0,2552 ha, poprzez udzielenie zezwolenia na założenie i przeprowadzenie na niej sieci gazowej średniego ciśnienia, w ramach inwestycji pn.: „Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia dn63PE w miejscowości Raba Niżna dz. 856, 858/1, 870/2, obręb Raba Niżna, j. ewid. Mszana Dolna – gmina, oraz w miejscowości Mszana Dolna na dz. 3819/1, 3852/1, 3856/2. obr. Zarabie, j. ewid. Mszana Dolna.”

Treść ogłoszenia tutaj