Paweł Ceklarz jedzie na Mistrzostwa Świata Seniorów w łucznictwie

10 lipca 2023 r. ogłoszona została informacja o składzie reprezentacji Polski, który weźmie udział w Mistrzostwach Świata Seniorów w Berlinie. Jednym z wyróżnionych jest zawodnik klubu łuczniczego SNIS Błękit Gruszowiec Paweł Ceklarz.

Bardzo mocno obsadzone Mistrzostwa Świata seniorów są jedną z kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Oprócz naszego sportowca z Polski w kategorii łuk klasyczny o medale powalczą Kacper Sierakowski z Marymontu Warszawa i Oskar Kasprowski z Łucznika Żywiec oraz zawodniczki Śmiałkowska Magdalena – KS Społem Łódź, Leśniak Natalia – LKS Łucznik Żywiec i Kozłowska Karina – LKS Łucznik Żywiec .

Paweł Ceklarz jest w świetnej formie.  Przypominamy, że w 2022 roku uzyskał: I miejsce w Pucharze Polski Seniorów, I miejsce w III rundzie Pucharu Polski Juniorów w Łucznictwie oraz III miejsce i zdobycie tytułu II-go Vice Mistrza Polski w XXXVII Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Łucznictwie. 19 czerwca 2023 r. podczas XXXIV Sesji Rady Powiatu Starosta Limanowski Mieczysław Uryga wręczył mu nagrodę pieniężną samorządu Powiatu Limanowskiego w dowód uznania osiągnięć sportowych.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry występ Pawła i całej reprezentacji Polski.

łucznik w niebieskiej bluzie trzyma napięty łuk