Podsumowanie II edycji Turnieju Beskid Wyspowy CUP

starosta i zawodnicy przed wręczeniem medali

W sobotę 9 września 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej rozegrano II mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP. Organizatorem turnieju była Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego.

Uroczystego otwarcia zawodów  dokonał Starosta Limanowski  Mieczysław Uryga.  W wydarzeniu wzięły również udział delegacje z powiatów partnerskich: Kłodzkiego oraz Koszalińskiego w składzie: Michał Cisakowski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, Robert Duma Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, Jarosław Przybył Radny Powiatu Kłodzkiego oraz Ryszard Sobczyński Radny Powiatu Koszalińskiego.

Lista laureatów tegorocznej edycji mistrzostw Beskid Wyspowy CUP przedstawia się następująco:

• W kategorii samorządowcy, mężczyźni:

I miejsce –Bogdan Łuczkowski (Wójt Gminy Łukowica)

II miejsce –Artur Żaba – (Radny Powiatu Limanowskiego)

III miejsce – Adam Noworolnik – (Radny Gminy Jodłownik)

• W kategorii pracownicy samorządowi, kobiety:

I miejsce Marzena Wilczek – (Starostwo Powiatowe w Limanowej)

II miejsce – Natalia Palkij (Starostwo Powiatowe w Limanowej)

III miejsce – Dominika Michura (Starostwo Powiatowe w Limanowej)

• W kategorii pracownicy samorządowi, mężczyźni:

I miejsce – Paweł Talar (Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczawie)

II miejsce – Jacek Bartosz – (Starostwo Powiatowe w Limanowej)

III miejsce – Paweł Tokarczyk – (Starostwo Powiatowe w Limanowej)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

Uczestnicy otrzymali dyplomy i koszulki a laureaci – pamiątkowe puchary oraz nagrody.

Organizatorzy kierują podziękowania dla sędziego głównego i sędziów obsługujących wszystkie stanowiska sędziowskie, przedstawicieli klubu UKS Płomień Limanowa na czele z Panem Albertem Golonką za profesjonalne wsparcie turnieju, dla prowadzącego zawody Feliksa Piwowara wraz z  zespołem oraz wszystkich uczestników zawodów. Zapraszamy już za rok na kolejna edycję mistrzostw samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym Beskid Wyspowy CUP.

źr./fot.: LOT limanowa