Podsumowanie rozgrywek Ligi Masters (Liga Futsalu 2023/2024)

plakat z granatowym napisem nazwy rozgrywek

5 luty 2024 r.

Od listopada 2023 r. do lutego br. trwały rozgrywki Ligi Masters w ramach Limanowskiej Ligi Futsalu. Honorowy patronat nad całym wydarzeniem objęli Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Burmistrza Miasta Limanowa Władysław Bieda.

W mijającym sezonie rozgrywek w Lidze Maters wzięło udział 9 drużyn (120 zawodników). Rozegrano 36 emocjonujących spotkań, a zwycięzcą okazała się drużyna Transblachu. Podczas uroczystego podsumowania rozgrywek w ręce drużyn powędrowały puchary, medale, pamiątkowe tabla i statuetki. Nagrody wręczał Przewodniczący Rady Miasta Limanowa Wiesław Sędzik.

Ranking najlepszych drużyn przedstawia się następująco:
1. Transblach,
2. Biało- Czarni,
3. FB Wojtas.
Królem strzelców został Tomasz Stelmach z drużyny FB Wojtas. Najlepszym bramkarzem uznano Tadeusza Kaletę z Biało – Czarnych. Natomiast ma tytuł najlepszego zawodnika MVP zasłużył  – Maciej Ślazyk – Transblach. Puchar Fair Play trafił do rąk zawodników Elektrical. Drużyna Gwiazd „5 Ligi” to: Tadeusz Kaleta (Biało-Czarni), Tomasz Stelmach (FB Wojtas), Maciej Ślazyk (Transblach), Łukasz Jamróz (Biało-Czarni) i Artur Matras (Słopnice).

Przed nami jeszcze podsumowanie rozgrywek w prestiżowej Extralidze. Ostatnia kolejka tej ligi odbędzie się w środę, 07.02.2024 r. w hali Ekonom. Podsumowanie rozgrywek ok. godz. 19.50.

Info/foto: Limanowska Liga Futsalu