Powiatowy konkurs wiedzy o ochronie przyrody

logo Powiatowego Centrum Ekologicznego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu Limanowskiego do udziału w Powiatowym Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody. Zgłoszenia  do 30 września 2019 r.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o ochronie przyrody, kształtowanie świadomości ekologicznej oraz wypracowanie wrażliwości na otaczający świat przyrody wśród młodzieży szkolnej. Konkurs będzie polegał na rozwiązywaniu testu wiedzy składającego się z 30 pytań z zakresu wydanego „Atlasu form ochrony przyrody powiatu limanowskiego” ISBN:978-83-65984-17-3. Atlas ten znajduje się w bibliotekach pedagogicznych, publicznych , szkolnych oraz w formie elektronicznej na stronie www.powiat.limanowski.pl.

Z danej szkoły można zgłosić maksymalnie 2 osoby z kategorii wiekowej klas I-IV, 2 osoby z kategorii wiekowej klas V-VIII oraz 4 osoby ze szkoły średniej.

Zgłoszenia uczestników należy kierować do 30 września 2019 r. używając do tego celu załączonego wzoru zgłoszenia.

Poniżej do pobrania regulamin i karta zgłoszeniowa.

Regulamin Powiatowego konkursu wiedzy o ochronie przyrody 2019

Karta zgłoszeniowa Powiatowy konkurs wiedzy o ochronie przyrody 2019