Przed nami ostatnie spotkanie w ramach letniej akcji pn. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

Koło Gospodyń Wiejskich Kamienica Górna weźmie udział w najbliższym, piątkowym wydarzeniu z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”, które odbędzie się 25 sierpnia br. na  limanowskim rynku.

Będzie to już ostatnie spotkanie w ramach III edycji wakacyjnej akcji Powiatu Limanowskiego, mającej na celu promocję tradycji kulinarnej i kultury naszego regionu oraz prezentację działalności lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

Miłośników regionalnych, tradycyjnych przysmaków zapraszamy w najbliższy piątek na rynek w Limanowej w godzinach od 9:00 do 13:00 do odwiedzenia stoiska gospodyń z KGW Kamienica Górna.

Do degustacji oraz do nabycia będą smaczne produkty i potrawy.

Do zobaczenia podczas akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” !