Mamy pierwszych „Odkrywców Powiatu Limanowskiego” !

Na początku września ogłosiliśmy akcję pn. „Odkrywca Powiatu Limanowskiego”, której celem jest promocja atrakcji turystycznych naszego regionu, zachęcenie do poznawania jego walorów, przeszłości, kultury, a także walorów przyrodniczych i krajobrazowych. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy i nagrodziliśmy jej pierwszych laureatów!

Głównym elementem zabawy skierowanej do wszystkich miłośników aktywnej turystyki jest rozkładanka zawierająca wykaz dwunastu atrakcji powiatu limanowskiego. Odwiedzając je należy pamiętać o potwierdzeniu w postaci pieczątki lub fotografii z danego miejsca. Zdobywcy wszystkich dwunastu wybranych obiektów bądź miejsc mogą zgłaszać się po odbiór nagrody w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej.

O zasadach akcji „Odkrywca Atrakcji Turystycznych Powiatu Limanowskiego” można przeczytać TUTAJ

Już w ubiegły piątek (24.09.2021) w limanowskim PCIT mieliśmy przyjemność nagrodzić czteroosobową rodzinę z Limanowej, która jako pierwsza może pochwalić się zdobyciem  dwunastu miejsc wyróżnionych na rozkładance, oczywiście wszystkie zostały odpowiednio udokumentowane pieczątkami i zdjęciami. Odkrywcy Powiatu Limanowskiego otrzymali zasłużone nagrody.

Serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze więcej wspaniałych, pełnych przygód wypraw po Beskidzie Wyspowym i Gorcach.

Mamy również nadzieję, że już niebawem będziemy mięli okazję uhonorować kolejnych Odkrywców Powiatu Limanowskiego.

Przypominamy, że akcja trwa przez cały rok, a rozkładanki będące upoważnieniem do odbioru nagród oraz jednocześnie „drogowskazem” prezentującym miejsca warte odwiedzenia w powiecie limanowskim, można odbierać w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej  (budynek „Buzodromu”na limanowskim rynku)

Zapraszamy do odkrywania atrakcji naszego powiatu!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content