STAROSTWO W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA

Starostwo w czasie epidemii koronawirusa: informacje

INFORMUJEMY, ŻE ZGODNIE Z POSTANOWIENIAMI OSTATNIEGO POSIEDZENIA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO Z WÓJTAMI I BURMISTRZAMI Z TERENU POWIATU LIMANOWSKIEGO, WSZYSTKIE URZĘDY NA TERENIE POWIATU LIMANOWSKIEGO PRACUJĄ, ALE SĄ WYŁĄCZONE Z OSOBISTEJ OBECNOŚCI KLIENTÓW.

Urząd jest wyłączony z bezpośredniej obsługi klienta,wszystkie sprawy niecierpiące zwłoki będą załatwiane telefonicznie lub mailowo. Powyższe działanie podyktowane są dbałością o Państwa bezpieczeństwo. Bardzo prosimy o odpowiedzialne potraktowanie w/w decyzji. W sytuacjach niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z dyrektorami wydziałów. Sprawy będą rozpatrywane indywidualnie. Poniżej zamieszczamy wszystkie potrzebne informacje:

Starostwo Powiatowe w Limanowej
Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa
tel. 18 33 37 800, fax. 18 33 37 880
e-mail:  starostwo@powiat.limanowski.pl
czas pracy: poniedziałek – piątek: 7.30 – 15.30

ZAŁATW SPRAWĘ PRZEZ INTERNET_LINK

NUMERY KONTAKTOWE

UWAGA!!!   UWAGA!!!   UWAGA!!!

W związku z licznymi pytaniami skierowanymi do Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Limanowej odnośnie kar za niedokonanie w 30-dniowym terminie rejestracji pojazdu sprowadzonego z innego kraju Unii Europejskiej albo niezgłoszenia w takim samym terminie nabycia/zbycia pojazdu zarejestrowanego w kraju informujemy, że obecna sytuacja epidemiologiczna będzie traktowana jako siła wyższa w rozumieniu przepisów KPA. Tym samym wyłącza ona karanie z tytułu naruszenia art. 140mb Prawo o ruchu drogowym, jeśli miało ono związek z sytuacja epidemiologiczną.  Każda sprawa będzie traktowana indywidualnie.

Od  19 marca br. w budynku Starostwa Powiatowego w Limanowej przy wejściu B (od strony parkingu) znajduje się skrzynka, w której mogą Państwo umieszczać korespondencję do Urzędu. Dokumenty będą zabierane przez urzędników co kilka godzin. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo prosimy wchodzić pojedynczo. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie. Przypominamy również że, można składać dokumenty za pośrednictwem Urzędu Pocztowego, lub platformy adres:  /0c0mt69yxv/SkrytkaESP

Sprawdź jak szybko założyć PROFIL ZAUFANY bez wychodzenia z domu_ LINK

Jak załatwić sprawę w poszczególnych wydziałach i jednostkach:

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru
Wydział Komunikacji i Transportu