STAROSTWO W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA

Starostwo w czasie epidemii koronawirusa: informacje

Starostwo Powiatowe w Limanowej
Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa
tel. 18 33 37 800, fax. 18 33 37 880
e-mail:  starostwo@powiat.limanowski.pl
czas pracy: poniedziałek – piątek: 7.30 – 15.30

Informujemy, że od 1 czerwca br. Starostwo Powiatowe w Limanowej przywróciło pełną bezpośrednią obsługę klientów.

Jednak mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, na terenie urzędu obowiązują następujące zasady:

– dezynfekcja rąk przy wejściu,

– obowiązek zakrywania ust i nosa,

– zachowanie 2 m odległości od innych osób.

Prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum oraz załatwianie jak największej ilości spraw przy jednej wizycie. Sprawy, które nie wymagają Państwa bezpośredniej obecności w urzędzie, prosimy załatwiać telefonicznie, mailowo lub za pomocą korespondencji tradycyjnej.

W pokojach bezpośrednio obsługujących klientów może przebywać wyłącznie jeden klient. Na korytarzu zostały wyznaczone miejsca dla oczekujących. W każdej przestrzeni budynku Starostwa prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego pomiędzy sobą.

W celu zwiększenia Państwa bezpieczeństwa oraz uniknięcia kolejek i ograniczenia czasu oczekiwania na miejscu, zalecamy wcześniejsze uzgadnianie – telefoniczne lub mailowe – terminu osobistej wizyty w urzędzie.

Wydział Komunikacji i Transportu informuje, że sprawy związane z rejestracją pojazdów są załatwiane po wcześniejszym umówieniu się na wizytę poprzez elektroniczny system  kolejkowy.  Dodatkowo sprawy związane z wydaniem prawa jazdy, odbiorem stałego dowodu rejestracyjnego oraz sprawy z zakresu transportu drogowego załatwiane są niezwłocznie.

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru informuje, że od 01.06.2020 obsługa geodetów, będzie prowadzona w pokoju 217 (archiwum) w godzinach pracy urzędu. Odwołane zostają więc przyjęcia wg harmonogramu ustalonego w marcu br.

Prosimy o dokonywanie płatności drogą elektroniczną.

ZAŁATW SPRAWĘ PRZEZ INTERNET

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

NUMERY KONTAKTOWE

Starostwo Powiatowe w Limanowej informuje, że został udostępniony Portal Rezerwacji Wizyty w Urzędzie pod adresem: http://esk.powiat.limanowski.pl

Obsługa zarezerwowanych wizyty w urzędzie może odbywać się tylko w godzinach pracy urzędu tj.7:30 – 15:30.

Jeśli pojawi się możliwość zarezerwowania wizyty po 15:30 prosimy o zgłaszanie tego błędu na adres internetowy: informatyk@powiat.limanowski.pl

Sprawdź jak szybko założyć PROFIL ZAUFANY bez wychodzenia z domu_ LINK