Strażacka pomoc dla fundacji Brata Alberta

Dobiegła końca akcja pomocy podopiecznym Fundacji św. Brata Alberta zorganizowana przez strażaków z OSP Piekiełko.

Zebrane dary zostały przekazane w Radwanowicach przez druhów Janusza Waktora i Antoniego Filipiaka z OSP Piekiełko oraz przez druhów z OSP Szyk: naczelnik, a zarazem Radnego Powiatowego Bogumiła Grzyba i gospodarza jednostki – sołtysa – Marka Żyła.

Ogólna wartość zebranych darów przez obydwie jednostki szacowana jest na ponad 10 000 zł. Tegorocznymi darczyńcami są:
– Firma TYMBARK MWS sp.z oo

– Bogumił Grzyb
– Marek Żyła
– Paweł Stawarz, Wójt Gminy Jodłownik

Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy za włączenie się w tą coroczną akcję organizowaną przez naszą jednostkę. Dzielenie się z drugim to radość dla darczyńcy ale jeszcze większa radość dla tych, do których ta pomoc jest kierowana – mówi Naczelnik OSP Piekiełko Andrzej Czernek. Darczyńcom osobiście dziękuje Prezes Fundacji ks. Tadeusz Isakowicz. Osobne podziękowania ks. Isakowicz skierował do Roberta Nowaka i strzelców z Tymbarku za pamięć o Wołyniu. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.