Trasy biegowe czy basen? Zobaczcie atrakcje w Powiecie Limanowskim

Trasy Mogielica, Pływalnia Limanowska - widok zimą

Chociaż warunki meteorologiczne tej zimy w kratkę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby aktywnie spędzać czas. Mamy dla Was pomysły na każdy dzień bez względu na kaprysy pogody. Możecie wybrać się na trasy narciarstwa biegowego wokół góry Mogielica lub spędzić czas na Pływalni Limanowskiej lub jeszcze lepiej – wybrać jedno i drugie, co już niebawem będzie jeszcze prostsze dzięki karnetowi łączącemu usługi Pływalni z usługami wypożyczalni przy trasach biegowych.

Malownicze krajobrazy, spokój i cisza to tylko kilka atutów narciarstwa biegowego. Wokół góry Mogielica oferujemy Państwu trasy biegowe o długości 1,2 km, 2 km oraz najdłuższa – 21 km. Trasy te przeznaczone są dla osób o średniozaawansowanym poziomie nauczania, a także dla tych co stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie.

Na miejscu czekają ratrakowane trasy z założonym śladem, parking dla samochodów osobowych i autokarów oraz wypożyczalnia sprzętu. W swojej ofercie posiadamy również komplet sprzętu dla maluchów oraz dla osób niepełnosprawnych. W wypożyczalni sprzętu sportowego znajduje się szatnia, toalety, sala ze stołami, ławami i kaflowym kominkiem. Ponadto w każdą sobotę w niedzielę w sezonie zimowym w godzinach 10:00 – 16:00 jest możliwość zakupu regionalnych produktów spożywczych, ciepłych napojów i posiłków oraz pamiątek regionalnych przygotowywanych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Kamienica.

Zapraszamy również do spędzenia aktywnie czasu na krytej pływali w Limanowej. Do dyspozycji szereg atrakcji, o których więcej przeczytacie TUTAJ. Dodatkowo warto dodać, że nad bezpieczeństwem osób korzystających z pływalni stale czuwają ratownicy WOPR.

Trasami nadal zarządza Powiat Limanowski przy wsparciu gmin Kamienica, Słopnice, Dobra. W związku z tym wkrótce pojawi się KARNET łączący usługi naszej Pływalni z usługami wypożyczalni przy trasach biegowych wokół góry Mogielica.

KONTAKT DO WYPOŻYCZALNI:
Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka”
34-608 Zalesie, w Gminie Kamienica
tel. 600 070 948
e-mail: trasy.mogielica@onet.pl

Trasy Mogielica, Pływalnia Limanowska - plakat

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content