W ten weekend odbędzie się Święto Gminy Tymbark

W niedzielę  23 lipca 2023 r. na boisku rezerwowym KS „Harnaś” odbędzie się Święto Gminy Tymbark, którego motywem przewodnim będzie LATO. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Obchody Święta Gminy Tymbark rozpoczną się od Mszy Świętej w intencji Mieszkańców Gminy, z udziałem Strażackiej Orkiestry Dętej „Tymbarski Ton”, która tym roku obchodzi w Jubileusz 30-lecia działalności. Równocześnie od godziny 11:00  rozpocznie się Piknik Rodzinny, organizowany w ramach audycji „Lato z Radiem”. Wśród atrakcji – liczne gry, zabawy, konkursy z nagrodami, konkurencje sportowe i fotobudka.

O godzinie 15:00 wystąpią dzieci z terenu Gminy Tymbark i okolic, a o godzinie 16:00  – zespół pieśni i tańca z Raniżewa (województwo podkarpackie). Następnie na scenę przejmie Uśmiechu, który już po raz kolejny wyruszył w trasę z letnią audycją radiowej Jedynki.

O godzinie 17:30 zabrzmi rockowa muzyka w wykonaniu zespołu „PA TERA”. Zaraz potem z jubileuszowym koncertem wystąpi „Zośka C-dur”. Grupa obchodzi w tym roku 30-lecie swojej obecności na muzycznej scenie.

Około godziny 19:15 zaplanowano oficjalne otwarcie Święta Gminy Tymbark oraz rozdanie nagród dla uczestników i zwycięzców gry terenowej – „Odkryj Skarby Tymbarku ze smartfonem”.

O 19:45 odbędzie się koncert zespołu „Góralsi”, a po nim wystąpi  Gwiazda tegorocznego Święta Tymbarku – Filip Lato.

Około godziny 21:45  rozpocznie się koncert zespołu zespół „ROY”. Po tym występie   do godziny 1:00 potrwa zabawa z OnBeat Group.

Organizatorzy zachęcają również do udziału w imprezach okolicznościowych – turniejach sportowych i grze terenowej oraz w IV Biegu Górskim o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC. Ponadto podczas imprezy będą sprzedawane losy w ramach Limanowskiej Akcji Charytatywnej. Do zgarnięcia wspaniałe nagrody!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content