Wizyta delegacji z powiatów partnerskich

politycy, goście i mieszkańcy siedzący na ławkach

W ubiegły weekend w Powiecie Limanowskim gościły delegacje samorządowe z powiatów: Kłodzkiego i Koszalińskiego.

Partnerska wizyta miała na celu integrację między samorządami i regionami, umacnianie współpracy oraz wymianę doświadczeń. Wzięli w niej udział Michał Cisakowski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, Robert Duma Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, Jarosław Przybył Radny Powiatu Kłodzkiego oraz Ryszard Sobczyński Radny Powiatu Koszalińskiego.

Podczas weekendowego spotkania goście wraz z przedstawicielami Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach sportowych i kulturalnych, jakie w tych dniach odbywały się w naszym regionie m.in. w II edycji Mistrzostw Samorządowców i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym – Beskid Wyspowy CUP w Mszanie Dolnej, a także XXIV Powiatowym Święcie Owocobrania , które odbyło się w niedzielę 10 września  br. w Łukowicy.

Utrzymywanie dobrej  i stałej współpracy między partnerskimi powiatami stanowi ważny element strategii rozwoju samorządów.

starosta podczas przemówienia obok zawodnicy turnieju

fot.: oficjalny profil facebook Mieczysław Uryga/ LOT limanowa