Wyniki III etapu Dziecięcej Triady Artystycznej 2024 – prezentacje artystyczne

24 kwietnia 2024 r.

23 kwietnia zakończono III etap tegorocznej edycji cyklu konkursów pod wspólnym tytułem Dziecięca Triada Artystyczna, organizowanego przez Limanowski Dom Kultury, odbywającego się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy.

Od godz. 10:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, trwały przesłuchania uczestników Prezentacji Artystycznych. Na scenie wystąpiło ponad 150 młodych artystów, którzy zaprezentowali się w tańcu oraz w aktorstwie. Jury konkursu doceniła wysoki poziom występów oraz wyraziła uznanie dla nauczycieli, opiekunów i rodziców dzieci, zachęcając jednocześnie uczestników do kontynuowania swoich pasji i do dalszego rozwijania swoich uzdolnień.

Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom tegorocznej Dziecięcej Triady Artystycznej!

Organizatorzy zapraszają także na koncert z okazji Dnia Mamy i Taty, który będzie również podsumowaniem tegorocznych zmagań w Dziecięcej Triadzie Artystycznej. Koncert odbędzie się 29 maja (środa) na sali widowiskowej LDK w godzinach popołudniowych.

Sponsorami Dziecięcej Triady Artystycznej 2024 byli:

• radni Miasta Limanowa: Walenty Rusin, Wiesław Sędzik, Adam Dębski, Stanisław Orzechowski, Leszek Mordarski, Jan Winiewski, Karol Ficoń, Adam Król
  • FHU Wójs/DWGSM
  • Sklep GOL
  • Sklep Kajet
  • Cukiernia i Piekarnia „Szarotka”
  • Sala zabaw Smykolandia
  • Sklep „Silla” przy ul. Krakowskiej 26 w Limanowej
  • Hurtownia Biedroń

Poniżej znajduje się protokół z Prezentacji Artystycznych, które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 23 kwietnia 2024 r. wraz z podsumowaniem  punktacji generalniej Triady po trzech etapach:

Protokół
Prezentacji artystycznych
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 23 kwietnia 2024 r.
Dziecięca Triada Artystyczna 2024
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:
–    Iwona Gawlak – pedagog, choreograf w Zespole Regionalnym „Limanowianie”
–    Paulina Zapała – tancerka, instruktorka tańca,
–    Monika Filipowicz – aktor w Teatrze Nowym w Nowym Sączu, instruktor

po wysłuchaniu 12 punktów programu w trzech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

• W kategorii I  – przedszkole, klasa „0”

Taniec:
I miejsce ex aequo otrzymują JORDANKI z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej oraz TAŃCZĄCE NUTKI z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
II miejsce otrzymują ROZTAŃCZONE SÓWKI z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymują ROZTAŃCZONE SŁONECZKA Z REYMONTA z Przedszkola „Słoneczko” przy ul. Reymonta 1 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują PROMYCZKI z Niepublicznego Przedszkola im. bp Piotra Bednarczyka oraz WYSTRZAŁOWA TRÓJKA  z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Limanowej.

Teatr:
I miejsce otrzymują PRZEDSZKOLAKI Z CZWÓRKI z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej
II miejsce otrzymują BYSTRZAKI z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.

• W kategorii II – I-III klasa szkoły podstawowej

I miejsca nie przyznano.
II miejsce otrzymuje zespół STARS CHEER – gr. młodsza ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej.
III miejsca nie przyznano.
Wyróżnienie otrzymuje LAURA DUDKIEWICZ ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej.

Teatr:
I miejsce otrzymuje grupa BAJTEK – gr. młodsza z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.

• W kategorii III – IV -VIII klasa szkoły podstawowej

Taniec:

I miejsce otrzymuje zespół STARS CHEER – gr. starsza ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział, a także słodki poczęstunek. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

Fotogaleria z wydarzenia dostępna jest TUTAJ

źr./fot: LDK Limanowa