XXIV Rajd im. J. Staniszewskiego „Rajd dla Niepodległej”

XXIV Rajdu im. Józefa Staniszewskiego 2018 - baner wyścigu

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Rajdzie im. Józefa Staniszewskiego pod hasłem „Rajd dla Niepodległej” w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą. Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Limanowski.

Rajd odbędzie się w dniach 28.09– 29.09.2018 r. bez względu na pogodę. W rajdzie uczestniczy młodzież z I LO Limanowa, trzeciej klasy gimnazjum oraz ósmej klasy szkoły podstawowej. Drużyna składa się maksymalnie z 11 osób oraz opiekuna (osoba dorosła akceptowana przez dyrektora szkoły). Zgłoszenia należy dokonad na załączonych kartach do 21 września br. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Rajd ma na celu uczczenie pamięci profesora Józefa Staniszewskiego, połączone z pamięcią setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą. Dodatkowo bieg przyczynia się do popularyzacji turystyki i krajoznawstwa wśród młodzieży szkolnej, zapoznania ich z walorami krajoznawczymi Beskidu Wyspowego, Beskidu Sądeckiego, Gorców i Pienin. Rokrocznie rajd wpływa również na rozwijanie współpracy międzyszkolnej oraz kształtowanie postaw przyjaznych środowisku przyrodniczemu.

 

regulamin

karta-zgloszenia Pdf

karta-zgloszenia dOCx

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content