Zapraszamy na piątkowe, wakacyjne spotkanie w ramach akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

Już w najbliższy piątek 28 lipca br. odwiedzający limanowski rynek będą mogli wziąć udział w nowej odsłonie akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”  oraz spotkać się z Kołem Gospodyń Wiejskich w Młyńczyskach (gm. Łukowica).

W godzinach od 9:00 do 13:00 na  rynku w Limanowej dostępne będzie stoisko KGW, a w nim, do nabycia oraz degustacji, prawdziwe specjały takie jak:  chleb ze smalcem i ogórkiem, chlebek wiejski, jagodziaki i domowe ciasta, kapusta oraz żurek, przygotowane przez gospodynie z Młyńczysk.

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu będącym promocją kuchni regionalnej oraz działalności kół gospodyń Powiatu Limanowskiego!