Zapraszamy na Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

Czy Wam też przedświąteczne przygotowania kojarzą się z zapachem choinki, pierników i świątecznych potraw? Nam zdecydowanie tak! Dlatego, aby wprowadzić Was w ten magiczny czas 20 grudnia 2019r. w godz. od 10.00 do 15.00 na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Limanowej organizujemy POWIATOWY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.

Podczas Kiermaszu można będzie skosztować, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich świąteczne potrawy, ale również zakupić, własnoręcznie wykonane przez Panie z KGW stroiki, ozdoby choinkowe, regionalne upominki oraz wspaniałe wypieki, domki z piernika, chleby czy nalewki.

To tylko niektóre z wymienionych produktów, które będą miały do zaoferowania Panie z KGW na swoich stoiskach. Nie zapomnijcie jednak, że kreatywność Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu limanowskiego nie ma granic, a potrawy i wypieki przez nie przygotowane, znane są jako najlepsze już nie tylko w naszym regionie. Mamy nadzieję, że Kiermasz nie tylko wprowadzi Was w magiczną atmosferę świąt, ale również ułatwi przedświąteczne przygotowania i pomoże w wyborze oryginalnych prezentów i ozdób.

Przypominamy, że podobny Kiermasz organizowaliśmy przed świętami wielkanocnymi i cieszył się on ogromnym zainteresowaniem (GALERIA) i (RELACJA). Liczymy na to, że i tym razem będzie podobnie, a może nawet dopisze Was więcej ze względu na wyjątkowy charakter i klimat tych świąt!

Do zobaczenia!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content