Zapraszamy na XXII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego

30 lipca 2023 r. na terenie Parku Miejskiego w Limanowej odbędzie się XXII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego.

Tegoroczna edycja przeglądu rozpocznie się o godzinie 14:00 od oficjalnego powitania uczestników oraz gości, po czym o godzinie 14:15 rozpocznie się występ Zespołu Regionalnego KIJOM WORCI z Pisarzowej. Od godziny 14:45 zostaną przeprowadzone konkursy: rękodzieła artystycznego, potraw regionalnych, tradycyjnych scenek obyczajowych oraz pieśni. Po zakończeniu części konkursowej wystąpi Zespół Muzyczny „BAJERSI”, a następnie odbędzie się podsumowanie przeglądu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Dodatkowymi atrakcjami podczas XXII Powiatowego Przeglądu KGW będzie dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci oraz grill, bufet, a także kuchnia Masterszefa prosto od zdobywczyni „Złotego Fartucha” Karolina Kowalewskiej!

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym artystycznym, kulinarnym i muzycznym wydarzeniu!

Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich organizowany jest przez Powiat Limanowski w partnerstwie z Miastem Limanowa oraz Małopolskim Centrum Kultury „Sokół”. Patronat medialny sprawują telewizja TV28, portal limanowa.in oraz radio RDN Małopolska.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content