Zapraszamy wystawców do składania zgłoszeń na IV Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

Powiatowy Kiermasz Wielkanocny 2024 banner

26 luty 2024 r.

Powiat Limanowski przy współpracy z Miastem Limanowa  po raz czwarty organizuje  Powiatowy Kiermasz Wielkanocny. Do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w środę 27 marca 2024 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 na rynku w Limanowej,  zapraszamy producentów, lokalnych wytwórców i rzemieślników.

Wystawców z terenu naszego powiatu, którzy są zainteresowani współpracą podczas IV Powiatowego kiermaszu wielkanocnego prosimy o przesłanie skanu  wypełnionego i podpisanego zgłoszenia na adres e mail: promocja@powiat.limanowski.pl.

Zgłoszenie można też dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, Dziennik Podawczy (I piętro).

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr: 18 333 7 901 –Wydział Promocji, Kultury i Turystyki.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 8 marca 2024 r.

Informujemy również, że do udziału w limanowskim kiermaszu wielkanocnym może być przyjętych 15 wystawców. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

III Powiatowy Kiermasz Wielkanocny to wyjątkowe wydarzenie, mające na celu kultywowanie i zachowanie tradycji wielkanocnych oraz promocję kultury ludowej i dziedzictwa regionu.

Ponadto kiermasz daje wystawcom wyjątkową możliwość zaprezentowania i promocji swoich produktów, wyrobów, sztuki oraz rzemiosła, a pozostałym uczestnikom – nabycia różnorodnych, regionalnych produktów wysokiej jakości. To również idealna okazja do zrobienia świątecznych zakupów i nabycia oryginalnego, niepowtarzalnego upominku dla najbliższych, a także do spotkania się w przedświątecznej, wiosennej atmosferze.

Zachęcamy wystawców do nadsyłania zgłoszeń, jak również zapraszamy już dziś do udziału w wydarzeniu mieszkańców Powiatu Limanowskiego oraz gości odwiedzających nasz region w czasie Wielkanocy.

Do zobaczenia na limanowskim rynku!

Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content