Zaproszenie na Dni Mszany Dolnej

15 i 16 lipca 2023 r. odbędą się „Dni Mszany Dolnej”. Jednym z punktów programu jest jubileuszowy XV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych. Patronat nad Festiwalem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, a wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu Powiatu Limanowskiego.

W sobotę 15 lipca odbędą się koncerty Mr. Cone, Emberstoke oraz gwiazdy wieczoru Jacka Stachurskiego. Dzień zamknie dyskoteka z DJ. Paku &Freaky’im.

W niedzielę 16 lipca odbędzie się jubileuszowy XV Międzynarodowy Przegląd Orkiestr Dętych z udziałem orkiestr jak: Orkiestra Dęta – Korzkiew, Krakowska Orkiestra Staromiejska, Orkiestra Dęta Krapina (Chorwacja), Orkiestra OSP Tenczyn, Orkiestra Dęta z Mszany Górnej oraz Orkiestra Dęta OSP Mszana Dolna. Wystąpią również: Chór Gospel Mszana Dolna z Zespołem oraz młodzi laureaci X edycji „Mini Talent Show”. Kulminacją dnia będzie wieczorny koncert Kapeli Pogwizdani. Po nim odbędzie się dyskoteka, która zakończy tegoroczne Dni Mszany Dolnej.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników również dodatkowe atrakcje, wśród nich: animacje dla najmłodszych, wesołe miasteczko oraz kiermasz produktów regionalnych organizowany przez partnerów i kreatorów marki Zagórzańskie Dziedziny – w parku miejskim rozłożone będą charakterystyczne namioty ze znakiem marki.

Serdecznie zapraszamy!