Zbliża się XI Bieg Ziemi Limanowskiej

plakat z zielonym ludkiem i informacją o biegu

Do 13 maja br. trwają zapisy na XI Bieg Ziemi Limanowskiej im. św. Jana Pawła II, pod honorowym patronatem biskupa Andrzeja Jeża. Wydarzenie odbędzie się 14 maja 2023 r na trasie Limanowa – Stara Wieś. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Ziemia Limanowska, a jednym ze współorganizatorów biegu jest Powiat Limanowski. Wśród patronów honorowych wydarzenia znaleźli się także: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Wicestarosta Limanowski Agata Zięba.

W ramach XI edycji limanowskich biegów ulicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędą się następujące starty w poszczególnych konkurencjach:

  • Młodzież i dorośli : trasa: Limanowa parking- Karczma Matras – Stara Wieś stadion sportowy
  • Bieg główny: (dystans 4 km) nawierzchnia asfaltowa na całej trasie biegów
  • Dzieci: trasa: stadion sportowy Stara Wieś; dystans: 50 m, 100 m, 500 m.

Otwarcie biura zawodów nastąpi 14 maja 2023 r. o godzinie 13:00. O godzinie 14:00 zostanie zamknięta lista startowa zawodów a o godzinie 15:00 rozpocznie się start wspólny grup biegowych – młodzieży do lat 20 i dorosłych.

Imprezie towarzyszyć będzie  2 wyścig rowerowy.

Zapisy elektroniczne dostępne są na stronie pifsport:  https://pifsport.com.pl/xi-bieg-ziemi-limanowskie-im-sw-jana-pawla-ii/  Możliwość zapisów dla biegaczy będzie również w dniu zawodów. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również samego wydarzenia dostępne są w regulaminie na stronie portalu Ziemia Limanowska  oraz portalu PIFSPORT i zamieszczonym poniżej plakacie informacyjnym:

Zapraszamy do udziału w tym sportowym wydarzeniu!

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content