Małopolska Lokalnie – spotkanie informacyjne

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym. Spotkanie odbędzie się: 13 lipca (wtorek), godzina 17.00, budynek A Starostwa Powiatowego w Limanowej, ul. Józefa Marka 9

Tych z Państwa którzy nie będą mogli spotkać się z nami bezpośrednio zapraszamy na spotkanie informacyjne online, które organizujemy w dniu 12.07.21r. o godz. 16:30. Poniżej link do formularza zgłoszeniowego:
https://bit.ly/12_07_zapisy_spotkanie_on_line

Po wypełnieniu formularza przed spotkaniem otrzymacie Państwo link przez który będziecie mogli do niego dołączyć.

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:
• projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną,
• projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.
Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca i potrwa do 28 lipca.
Regulamin

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych?
– Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wypracowała formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników. – mówi Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji Małopolska Lokalnie

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym.
Zapisy: lukasz.dubin@bis-krakow.pl
Kontakt do w nagłych przypadkach w dniu spotkania: Agata Kajewska 570 282 703

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego oraz Powiatu Wielickiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content