Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora działający w Starostwie Powiatowym w Limanowej

Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora działający
w  Starostwie Powiatowym w Limanowej nawiązał współpracę z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.

Ośrodek Enterprise Europe Network specjalizuje się głównie w poszukiwaniu partnerów zagranicznych do współpracy oraz rozwoju innowacyjnych firm poprzez miedzy innymi:

• budowanie od podstaw oferty współpracy handlowej i technologicznej oraz zamieszczanie i wyszukiwanie ich w największych na świecie bazach danych,
  • poszukiwanie partnerów do projektów oraz pomoc w negocjacjach biznesowych,
  • organizację wyjazdów na misje gospodarcze i targi międzynarodowe,
  • udzielanie informacji o prawodawstwie UE,
  • doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji na rozwój firmy,
  • ocenę potencjału biznesowego i technologicznego firmy

Proponujemy Państwu możliwość nieodpłatnych indywidualnych konsultacji z przedstawicielem ośrodka Enterprise Europe Network w siedzibie Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Zainteresowanych tematyką oraz spotkaniem z przedstawicielem EEN w Starostwie Powiatowym w Limanowej prosimy o kontakt do 5 października br. i zgłoszenie chęci uczestnictwa drogą mailową  na adres rozwoj@powiat.limanowski.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 18 33 37 897.