Informacja o wyniku przetargu

ikonka z białą małą literą i na niebieskim okrągłym tle

8 marca 2024 r.

W dniu 28 lutego 2024 r. o godz. 1000 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Limanowej przy ul. J. Marka 9 – budynek „C” – II piętro pok. 204 odbył się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przysługującego Powiatowi Limanowskiemu prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej działkę ewidencyjną nr 380/74, o powierzchni 0,2147 ha, objętej księgą wieczystą nr NS1L/00041721/6.

Do przetargu nie stawił się żaden uczestnik – brak wpłaconego wadium. Cena wywoławcza za przedmiotową nieruchomość wynosiła 57 315,00 zł – plus należny podatek VAT.

Powyższą informację wywiesza się na okres 7 dni w siedzibie Starostwa Powiatowego w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, II piętro (tablica ogłoszeń), a także zamieszcza się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Limanowej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Limanowskiego.