Kampania “Spędź wakacje w powiecie limanowskim”

Spędź wakacj w powiecie limanowskim- plakat informacyjny 2

Przed nami już niedługo wakacje 2020. Z tej okazji Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego wspólnie z Powiatem Limanowskim 16 czerwca 2020 r. zainaugurowała kampanię pn. Spędź wakacje w powiecie limanowskim.

W akcji biorą udział największe atrakcje turystyczne powiatu limanowskiego, które przystąpiły do kampanii oferując turystom z okazji wakacji atrakcyjne rabaty.

Zainaugurowana akcja promuje aktywne wakacje 2020 w Powiecie Limanowskim.

Powiat Limanowski jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Oprócz wspaniałej przyrody Beskidu Wyspowego i Gorców na turystów czekają setki kilometrów szlaków turystycznych w tym Główny Szlak Beskidu Wyspowego. W ostatnich latach dużo inwestujemy w nową infrastrukturę dla rowerzystów. Już niedługo powstanie 24 km nowych tras rowerowych. Gorąco zachęcam wszystkich turystów do spędzenia wakacji 2020 w powiecie limanowskim – informuje gospodarz Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga.

Chcemy promować wszystkie nasze atrakcje turystyczne pomagając w ten sposób branży turystycznej w tym trudnym dla nich okresie. Chcemy zaprezentować powiat limanowski jako miejsce w którym można znaleźć tak bardzo oczekiwaną w tym momencie ciszę, spokój, piękną przyrodę, wspaniałe produkty lokalne, gościnnych gospodarzy i niezapomniane atrakcje – mówi Agata Zięba Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego.

Pełna oferta obiektów biorących udział w akcji znajduje się na stronie Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego www.lotlimanowski.pl/wakacje-2020/

Oferta wszystkich atrakcji biorących udział w akcji będzie promowana zarówno w mediach społecznościowych jak również cała kampania będzie promowana na nośnikach zewnętrznych w Krakowie. Akcja trwać będzie przez cały okres wakacji – dodaje Ewa Filipiak Wiceprezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane obiekty turystyczne z terenu powiatu limanowskiego do akcji promującej wypoczynek w okresie wakacji w powiecie limanowskim. Zainteresowane kampanią obiekty prosimy o przesłanie krótkiego tekstu na max 1/5 strony z ofertą i rabatami oraz max 4 zdjęcia prezentujące obiekt i ofertę na adres biura Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego lotlimanowski@gmail.com.

Spędź wakacje w powiecie limanowskim.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content