Konferencja pn. „Profilaktyka nowotworów – chcę mieć świadomość”

20 października 2023 r.  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej wspólnie z Uniwersytetem Ignatianum w Krakowie zorganizowała konferencję pod nazwą: „Profilaktyka Nowotworów – Chcę Mieć Świadomość”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysława Uryga.

Podczas konferencji, która odbyła się w Limanowskim Domu Kultury, poruszono tematy profilaktyki i nowoczesnego leczenia, roli wsparcia rodziny w chorobie nowotworowej oraz roli prawidłowego odżywiania w codziennym życiu.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom spotkania, jak również partnerom: Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologiczna w Krakowie, 5 Wojskowemu Szpitalowi Klinicznemu z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie, Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu Filia w Limanowej oraz Limanowskiemu Domowi Kultury.

źródło: PSSE w Limanowej