Noworoczny koncert „Z arią i piosenką przez świat” w Limanowskim Domu Kultury

8 stycznia 2024 r.

W niedzielę 7 stycznia br. na scenie Limanowskiego Domu Kultury podczas Koncertu Noworocznego pn. „Z arią i piosenką przez świat” pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa wystąpiły znane gwiazdy polskiej sceny i estrady.

Uczestników wydarzenia przywitał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, który podczas prezentacji przedstawił główne inwestycje realizowane w Mieście Limanowa w ciągu ostatnich lat, a także złożył obecnym na sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury gościom noworoczne życzenia.

Wyjątkowe widowisko w Limanowej uświetnili wybitni artyści – Wiesław Ochman, Ewelina Szybilska, Jakub Milewski, Jarosław Bielecki oraz Orkiestra Arte Symfoniko, pod dyrekcją Mieczysława Smydy, prezentując bogaty repertuar muzyczny: od wiedeńskich walców i węgierskich czardaszy, po przeboje włoskie i hiszpańskie.

Koncert poprowadził legendarny Wiesław Ochman – światowej sławy tenor, który w swojej karierze wielokrotnie występował na najważniejszych międzynarodowych scenach, zdobywając wspaniałe recenzje i niesłabnącą sympatię publiczności. Występując wraz z wspaniałymi solistami oraz Orkiestrą Arte Symfoniko, pod dyrekcją Maestro Mieczysława Smydy ten uwielbiany przez publiczność artysta oczarował i zachwycił zarówno swoimi wykonaniami jak i poczuciem humoru i zabawnymi anegdotami.

Artyści koncertu noworocznego zostali nagrodzeni przez widownię owacjami, a wieczór dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń oraz emocji.

źr./ fot.: UM Limanowa