Nowy cennik na Pływalni Limanowskiej

Od 1 stycznia 2019 r. obowiązują nowe ceny biletów na Pływalni Limanowskiej. W ofercie pozostały ulgowe ceny dla rodzin w tym także bilety Karty Dużej Rodziny.

Za jednorazowe wejście na godzinę zapłacimy odpowiednio 10,5 zł za bilet normalny i 8,5 zł za bilet ulgowy. Spędzając czas na basenie bez ograniczenia pobytu zapłacimy mniej w tygodniu. Obowiązujące bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom, osobom niepełnosprawnym i seniorom. Dodatkowo wszystkie osoby starsze powyżej 60-tego roku życia mogą zakupić bilet senior 60+ w cenie 6,5 zł – przez pięć dni w tygodniu od 9.00 do 13.00.

Dla rodzin z dziećmi w ofercie pływalni nadal pozostały łączone bilety wstępu. I tak np. kupując bilet rodziny 1+1, zapłacimy odpowiednio 10,5 zł za jedną osobę dorosłą i 6 zł za jedno dziecko (do ukończenia 13 roku życia). Takie same stawki są w przypadku zakupu biletów rodzinnych 1+2, 2+1 i 2+2. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny także przewidziane są ceny ulgowe na pobyt godzinny i bez ograniczenia czasu.

Zmianie uległy także ceny pozostałych atrakcji czyli: sauny, squasha, kręgielni i sali bilardowej, które od 7 lat były na tym samym poziomie.

Od początku roku wprowadzamy nowy cennik, który ostatecznie reguluje wysokość opłat za korzystanie z wszystkich atrakcji dostępnych na Pływalni Limanowskiej – informuje Dawid Jasica dyrektor pływalni – doceniając zaangażowanie naszych Klientów w podnoszeniu umiejętności pływackich, a zarazem chęć spędzania czasu w naszym obiekcie, będziemy wprowadzać w ciągu roku promocyjne pakiety wejściowe. Dla najmłodszych jak zawsze zorganizujemy gry, zabawy i  imprezy – najbliższe już w ferie! Chcemy również poprawić jakość świadczonych usług poprzez zakup nowych urządzeń oraz modernizację pomieszczeń, m.in. strefy saun. Zapraszamy do wypoczynku na Pływalni Limanowskiej.

Zachęcamy do kupna karnetów, dzięki temu zapłacimy mniej za każde wejście na pływalnię i pozostałe atrakcje. Posiadaczom karnetu przy  pierwszym  i  każdym  kolejnym  doładowaniu  za  50 zł,  100 zł i 200 zł, doliczane są gratisowe kwoty do wykorzystania (np. karnet zakupiony na kwotę  50 zł  pozwala  wejść  na  pływalnię,  aż  wykorzystana  zostanie wartość karnetu, czyli 55 zł. Cena zakupu za 100 zł – do wykorzystania będzie 120 zł. Cena zakupu za 200 zł – do wykorzystania będzie 250 zł.)

Karnet jest na okaziciela i może z niego korzystać kilka osób, cała rodzina lub grupa osób. Opłata będzie naliczana automatycznie za każdą osobę oddzielnie w zależności od tego jaka taryfa danej osobie przysługuje.

nowy cennik pływani 2019

image_pdfimage_print

Udostępnij