Pączki rozdane! Rozstrzygniecie internetowej akcji Powiatu Limanowskiego z okazji Tłustego Czwartku

Poznaliśmy zwyciężczynię internetowego konkursu, ogłoszonego 18 lutego 2022 r. na oficjalnym profilu Powiatu Limanowskiego w mediach społecznościowych, przygotowanego specjalnie na Tłusty Czwartek.  Nagrodą do zdobycia była oczywiście paletka pachnących, świeżych pączków, które są tradycyjnym przysmakiem ostatniego czwartku karnawału i zdecydowanie królują dziś wśród słodkości.

Aby wygrać nagrodę, miłośnicy pączków obserwujący profil powiatu limanowskiego na portalu społecznościowym mieli za zadanie „polubić” i udostępnić zamieszczone zdjęcie z komentarzem o tym, ile pączków maja zamiar zjeść w Tłusty czwartek oraz odznaczyć osoby, z którymi chcieliby lub zamierzają delektować się ulubionym przysmakiem w tym roku.

Odzew był bardzo duży – entuzjaści pączków licznie przystąpili do zabawy. 18 lutego spośród nich wylosowano jedną osobę. W imieniu zwyciężczyni losowania pokaźną paletę wybornych pączków,  a także dołączone do niej upominki promocyjne Powiatu Limanowskiego, odebrała w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej rodzina pani Anny. Mamy nadzieje, że zdobyta nagroda dodatkowo osłodzi im i dopełni smakiem ten dzień.

Gratulujemy serdecznie i życzymy smacznego!

Bardzo dziękujemy również pozostałym uczestnikom naszej pączkowej akcji i także życzymy przyjemnego , bardzo słodkiego Tłustego Czwartku!