Podsumowanie tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego dla Szkół i Przedszkoli pn. „Dary Lasu”

18 grudnia 2023 r.

15 grudnia 2023 r. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla Szkół i Przedszkoli biorących udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Dary lasu”. Organizatorem Konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej, we współpracy z Powiatem Limanowskim, Lasami Państwowymi – Nadleśnictwo Limanowa oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Nowym Sączu Filia w Limanowej. Honorowy Patronat nad wydarzeniem sprawował  Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

W konkursie wzięło udział 16 grup przedszkolnych, z których każda otrzymała nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów i wyróżnionych:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łukowicy;

Ex aequo I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku;

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Słopnicach im. Marii Konopnickiej;

III miejsce – Przedszkole Samorządowe im. Hansa Christiana Andersena w Tymbarku;

• Wyróżnienia:

Przedszkole Samorządowe w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach;

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Z. Krasińskiego w Siekierczynie;

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi;

Gratulujemy wszystkim grupom przedszkolnym i ich opiekunom. Dziękujemy za tak duże zaangażowanie w ten projekt artystyczny i edukacyjny.

Prace konkursowe  prezentowane są w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (Rynek 25) na tematycznej wystawie, którą można zwiedzać do końca grudnia 2023 r.

Zapraszamy!