Przed nami kolejny spacer z historią w tle. Tym razem zapraszamy do Tymbarku

Spacer historyczny - Tymbark

Wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną Powiatu Limanowskiego zapraszamy na zwiedzanie i odkrywanie tajemnic historii Tymbarku w ramach cyklu spacerów po gminach powiatu limanowskiego. Wydarzenie rozpocznie się już w tę sobotę, 9 listopada o godz. 13:30 w Budynku Urzędu Gminy Tymbark.

Przewodnikiem będzie Pan Karol Wojtas, który poprowadził wcześniejsze spacery historyczne. Tym razem uczestnicy wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie: dlaczego Tymbark utracił prawa miejskie?

W związku z tym, ze spacer odbędzie się bez względu na warunki pogodowe, warto wziąć to pod uwagę i dostosować swój ubioru do panującej pogody.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Przed nami jeszcze dwa spacery historyczne, o których będziemy informować na bieżąco.

Spacer historyczny - Tymbark