Rozpoczęła się II edycja „Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego”

II edycja "Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego"

24 czerwca 2022 akcja pn.”Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” organizowana przez Powiat Limanowski powróciła w swojej II edycji. Jej celem, podobnie jak w roku ubiegłym była promocja dziedzictwa kulinarnego oraz kultury naszego regionu.

Pierwsze w tym roku spotkanie w ramach akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” odbyło się na rynku w Limanowej w godzinach od 9:00 do 13:00  z udziałem Pani Urszuli Czech prowadzącej lokalną produkcję „Sery Kozie z Zalesia” – naturalne, tradycyjne wyroby na bazie mleka, jak np. ser koryciński, ser kozi podpuszczkowy, również z dodatkami ziół oraz ziaren. Oprócz serów na stoisku można było nabyć i spróbować domowego pieczywa, chlebów oraz chałek. Do nabycia były również miody i przetwory,  a także rękodzieło i ozdoby z drewna.

Otwarcie II edycji „Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego” spotkało się z dużym powodzeniem wśród mieszkańców Limanowej i okolic, którzy bardzo chętnie brali udział w ubiegłorocznej edycji wydarzenia organizowanego przez Powiat Limanowski.

Dziękujemy za obecność!

Za tydzień znów spotkajmy się na limanowskim rynku by odkrywać nowe smaki.

Zapraszamy!

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content