Spotkanie opłatkowe KP PSP i OSP

W dniu 21.12.br roku w Karczmie Matras w Limanowej odbyło się spotkanie poświęcone podsumowaniu działalności Straży Pożarnych w Powicie Limanowskim w 2018 połączone z tradycyjnym opłatkiem strażackim.

Na zaproszenie organizatorów spotkania tj. Starosty Limanowskiego – Mieczysława Urygi, Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej – mł. bryg. Wojciecha Frączka oraz Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Limanowej – druh Grzegorza Janczego, w spotkaniu opłatkowym wzięli udział Poseł na Sejm RP – Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Małopolskiego ZOSP Druh Edward Siarka, Radna Sejmiku Małopolskiego – Pani Urszula Nowogórska, przedstawiciele Powiatu Limanowskiego:  Przewodnicząca Rady Ewa Filipiak, Wicestarosta Agata Zięba, Członkowie Zarządu Powiatu Limanowskiego: Wojciech Włodarczyk, Józef Jaworski, Czesław Kawalec, a także Radna Powiatu Beata Krzyściak, Burmistrzowie i Wójtowie z terenu Powiatu Limanowskiego, Kapelan strażaków powiatu limanowskiego ks. Stanisław Kaczka oraz Przedstawiciele KP PSP w Limanowa i Druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Limanowskiego.