Uroczystość Złotych Godów małżeńskich w gminie Niedźwiedź

17 kwietnia 2024 r.

14 kwietnia 2024 r. w gminie Niedźwiedź uhonorowano pary małżeńskie świętujące w roku ubiegłym 50. rocznicę zawarcia małżeńskiego. Podczas uroczystości z udziałem przedstawicieli samorządu gminy oraz Powiatu Limanowskiego przekazano Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a także pamiątkowe dyplomy i podziękowania.

W wydarzeniu uczestniczyli: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Grzegorz Wójcik radny Powiatu Limanowskiego.

– Chciałbym serdecznie podziękować Jubilatom za ich nieoceniony wkład w zagórzańską część naszego powiatu – ich zaangażowanie w życie społeczności, wsparcie różnych inicjatyw lokalnych oraz inspirujący przykład budowania silnej więzi są niewątpliwie źródłem inspiracji dla nas wszystkich. Niech kolejne lata będą pełne radości, wzajemnego szacunku i nowych pięknych chwil! – zwrócił się z życzeniami i gratulacjami dla dostojnych Jubilatów Starosta Limanowski.

Parom z gminy Niedźwiedź serdecznie gratulujemy z okazji Złotego Jubileuszu małżeństwa, życząc kolejnych pięknych lat w przeżytych razem w zdrowiu, pomyślności, miłości oraz szczęściu rodzinnym.

źr.: UG Niedźwiedź. fot. Andrzej Wielowski