Podsumowanie programu „Jeżdżę z głową” w SP nr 2 w Limanowej

Posumowanie programu "Jezdżę z głową"

18.02. (wtorek) 46 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej zakończyło kolejną edycję programu „Jeżdżę z głową”.  W trakcie ośmiu wyjazdów na stację narciarską Limanowa-Ski opanowali podstawowe umiejętności jazdy na nartach, poznali zasady bezpiecznego zachowania się na stoku. Mimo nie zawsze sprzyjającej pogody wszyscy byli zadowoleni z zajęć oraz twierdzili, że będą dalej doskonalić narciarskie umiejętności.

Na zakończenie programu burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda i dyrektor szkoły Wiesław Stanik w obecności nauczycieli opiekunów i instruktorów wręczyli pamiątkowe dyplomy. Mamy nadzieję, że udział w tym projekcie pozwoli uczniom uprawiać ten piękny sport co przyczyni się do poprawy ich sprawności fizycznej oraz zachęci ich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Realizacja programu była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego, Miasta Limanowa oraz wpłat rodziców.

źródło: UM Limanowa