Zawody nartorolkowe „Aktywna Mogielica Uphill IV”

górna część plakatu aktywna Mogielica

W najbliższą sobotę 16 września 2023 r. o godzinie 10:00 na trasach Aktywna Mogielica Zalesie rozpoczną się zawody nartorolkowe „Aktywna Mogielica Uphill IV Fisher Rolleski CUP 2023”. Wydarzenie objął patronatem honorowym Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, a jednym z partnerów zawodów jest Powiat Limanowski.

Program tegorocznych zawodów na nartorolkach organizowanych przez klub UKS Wierchy, Trasy „Aktywna Mogielica”  oraz PIF Sport obejmuje biegi na trasie Słopnice – Zalesie: stylem klasycznym – na dystansie 8,5 km (przewyższenie 340 m), a także biegi stylem dowolnym dla dzieci i młodzieży do 17 lat (amatorzy i zawodnicy).

mapa topograficzna z zaznaczoną na niebiesko trasą wyścigu

Szczegóły i regulamin zawodów dostępny jest na stronie pif.sport.com.pl.

Nad przebiegiem wydarzenia i bezpieczeństwem uczestników czuwać będą również jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Zalesie, OSP Zbludza oraz OSP Słopnice, a o poczęstunek zadba Koło Gospodyń Wiejskich z Zalesia.

plakat wydarzenia aktywna Mogielica

Zapraszamy do udziału w nadchodzącym sportowym wydarzeniu oraz kibicowania na trasach „Aktywna Mogielica” w Powiecie Limanowskim.

Źr.: PIF sport