Zawiadomienie

ikonka z białą małą literą i na niebieskim okrągłym tle

Starosta Limanowski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej, zawiadamia o zamiarze wszczęcia postępowania z wniosku Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. w sprawie wydania decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości położonej w obrębie Zamieście, gm. Tymbark, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1112, o powierzchni 0,37 ha, nr 1256, o powierzchni 0,03 ha i nr 1274, o powierzchni 0,01 ha, poprzez udzielenie zezwolenia na założenie i przeprowadzenie na niej sieci gazowej średniego ciśnienia, w ramach inwestycji pn.: „Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia wraz z przyłączami do punktów gazowych dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych zlokalizowanych na dz. ew. nr 1114, 1118/1, 1121/2, obręb Zamieście, jednostka ewidencyjna gmina Tymbark.”

TREŚĆ OGŁOSZENIA