Zawiadomienie

ikonka z białą małą literą i na niebieskim okrągłym tle

Starosta limanowski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej zawiadamia o wszczęciu postępowania z wniosku Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. w sprawie wydania decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości położonej w obrębie Ujanowice, gm. Laskowa, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 178/10, o powierzchni 0,52 ha, poprzez udzielenie zezwolenia na założenie i przeprowadzenie na niej sieci gazowej średniego ciśnienia, w ramach inwestycji pn.: „Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia wraz z przyłączem do punktu gazowego dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych zlokalizowanych na dz. ew. nr 46/6, 46/7, 45 obręb ewidencyjny Ujanowice, jednostka ewidencyjna gmina Laskowa”.

TREŚĆ ZAWIADOMIENIA